ریاضی با شیرین: آموزش عدد 4
عضو ویژه سایت شوید و به شکل رایگان مشاهده کنید

ریاضی با شیرین: آموزش عدد ۴

خاله شیرین مانند هفته‌های گذشته، ساخت کاردستی را با «آموزش عدد چهار به کودکان» ادغام کرده و ساعت‌ها سرگرمی و تفریح را به فرزند شما هدیه می‌دهد. با استفاده از این ویدیو می‌توانید علاوه بر آموزش ریاضی، مهارت‌های دست‌ورزی و قوه‌ی تخیل فرزند خود را نیز تقویت کنید.


درس های مرتبط این هفته

buy plan

برای دسترسی کامل به تمام ویدیوهای سایت اشتراک تهیه کنید

خرید اشتراک

توضیحات

امروز در سرزمین آریالند، یک مهمان ویژه داریم. آقای چهار با شوق و ذوق فراوان از سرزمین اعداد سفر کرده تا مهمان آکادمی آریالند باشد. ما هم با آغوش باز از این مهمان عزیز استقبال کرده و یک ویدیوی آموزشی هیجان‌انگیز دیگر با عنوان «آموزش عدد چهار به کودکان» ساختیم. مثل همیشه، یک ایده‌ی جذاب و منحصر به فرد به ذهن خاله شیرین رسیده‌است. او شیوه‌ی ساخت یک موجود خارق‌العاده و جذاب را به ما آموزش می‌دهد که شبیه عدد چهار است. پس برای «آموزش عدد چهار به کودکان» در قالب بازی و سرگرمی، با ما همراه باشید.


فواید آموزش عدد چهار به کودکان به سبک آکادمی آریالند در چیست؟

انواع بازی‌های آزادانه برای پرورش خلاقیت کودکان بسیار موثر هستند. این اسباب بازی‌های محبوب هیچ قاعده و چهارچوبی را به کودکان تحمیل نمی‌کنند. به این ترتیب، آن‌ها می‌توانند به راحتی ایده‌های منحصر به فرد خود را خلق کرده و انواع مهارت‌های خود را تقویت کنند. آریالند آکادمی از این بازی موثر استفاده کرده و «آموزش عدد چهار به کودکان» را با خمیر بازی ادغام کرده‌است. این روش آموزشی علاوه بر «آموزش عدد چهار به کودکان»، انواع مهارت‌های آن‌ها همچون مهارت‌های حرکتی، ذهنی و اجتماعی را نیز تقویت خواهد کرد. برای مثال، کودک در ابتدای این ویدیوها با یک سوال کاربردی مواجه می‌شود. با عدد چهار چه می‌توانیم درست کنیم؟ او برای پاسخ دادن به این سوال باید به حافظه‌ی تصویری خود رجوع کرده و آن‌ها را با شکل ظاهری عدد چهار مقایسه کند. به این ترتیب، اولین گام برای «آموزش عدد چهار به کودکان» برداشته می‌شود و کودک با ویژگی‌های ظاهری این عدد آشنا می‌شود. سپس در آکادمی ریاضی، چند ایده برای خمیر بازی بیان می‌شود. در این مرحله، کودک در مورد شیوه‌ی ساخت ایده‌های خمیری کنجکاو شده و با اشتیاق کلاس ریاضی را پیگیری می‌کند. اکنون ذهن کودک آماده است تا دست به کار شده و توانایی‌های حرکتی خود را به نمایش بگذارد. حرکت ظریف دست‌ورزی در طول ویدیو به صورت گرافیکی به نمایش گذاشته می‌شود تا به راحتی بتوانید آن‌ها را دنبال کرده و این ترفندها را به فرزند خود نیز آموزش دهید. به این ترتیب، ضمن «آموزش عدد چهار به کودکان» انواع مهارت‌های زیر را با ویدیوهای آموزشی آکادمی در فرزند خود تقویت خواهید کرد:

  • تقویت قوه‌ی تخیل 
  • بهبود حافظه‌ی تصویری 
  • افزایش توانایی‌های حرکتی
  • تقویت مهارت‌های ظریف دست‌ورزی
  • تقویت عضلات کوچک دست‌ها

همانطور که مشاهده‌ می‌کنید، «آموزش عدد چهار به کودکان» تنها مفاهیم ابتدایی ریاضی را به فرزند شما آموزش نمی‌دهد. در واقع، ویدیوهای آموزشی علوم و ریاضی در آکادمی آریالند به گونه‎ای طراحی شده‎اند که مهارت‌های هنری و خلاقیت را به صورت همزمان در کودکان تقویت کند. دلیل این امر را می‌دانید؟ برای ساخت این ویدیوها از انواع تکنیک‌های تصویری و سرگرم‌کننده استفاده می‎شود که تمرکز کودکان را تا حد زیادی افزایش خواهد داد. بنابراین ذهن بازیگوش و کنجکاو کودک در راستای یادگیری فعال شده و تلاش می‌کند نکته‌های دقیق و جزیی را نیز به خاطر بسپارد. بنابراین «آموزش عدد چهار به کودکان» نیز در قالب بازی و ریاضی صورت می‌گیرد و کودک خردسال به راحتی این مفاهیم ابتدایی را درک خواهد کرد. شما می‌توانید برای آشنایی بیشتر با بازی ریاضی‌های مهیج به سامانه‌ی فرزند پورتال مراجعه کنید.


همچنین شما می‌توانید از کاردستی‌های فرزند خود با مضمون «آموزش عدد چهار به کودکان» عکس  و فیلم تهیه کرده و آن را برای آریالند ارسال کنید. از این طریق، اعتماد به نفس فرزند شما نیز افزایش پیدا کرده و برای حضور در اجتماع آماده خواهد شد. انجام تمرین‌های کاربرگ ریاضی آکادمی نیز قدم نهایی شما برای «آموزش عدد چهار به کودکان» خود خواهد بود. این کاربرگ‌های نیز آموزش و سرگرمی را با یکدیگر ادغام کرده و آینده‌ی تحصیلی فرزند شما را تضمین خواهد کرد. 


برای دانلود کاربرگ تمرین عدد 4 اینجا کلیک کنید.

کاربرگ نوشتن عدد 4 را از اینجا دانلود کنید.


فراموش نکنید که برای تهیه کاربرگ‌های آکادمی نیز باید عضوی از خانواده‌ی بزرگ آریالند باشید. بنابراین برای عضویت در آکادمی می‌توانید فرم مورد نظر را تکمیل کرده و بسته‌ی مناسب با نیازهای خود و فرزندتان را تهیه کنید. از اینکه برای «آموزش عدد چهار به کودکان» خود با آکادمی آریالند همراه بودید، متشکریم! هفته‌ی آینده با آموزش عدد پنج به کودکان و ویدیوهای آموزشی بیشتر در خدمت شما خواهیم بود. به امید دیدار شما و آقای چهار!

مشاهده بیشتر

دیدگاه شما
|
دیدگاهی ثبت نشده است، اولین نفری باشید که یک دیدگاه ثبت می کند.