ارسال رایگان ارسال رایگان ارسال رایگان ارسال رایگان
آموزش عدد 4
عضو ویژه سایت شوید و به شکل رایگان مشاهده کنید

درس های مرتبط

buy plan

برای دسترسی کامل به تمام ویدیوهای سایت اشتراک تهیه کنید

ارتقاء عضویت
۶ کاربرگ
۶ ویدیو
۰ داستان
۰ پادکست

توضیحات

امروز در آکادمی آریالند، یک مهمان ویژه داریم. آقای چهار با شوق و ذوق فراوان از سرزمین اعداد سفر کرده تا پا به آکادمی آریالند بگذارد. آریالند هم با آغوش باز از این مهمان عزیز استقبال کرده و یک ویدیوی آموزشی هیجان‌انگیز را با حضور عدد چهار برای شما ارائه می‌کند. مثل همیشه، خاله شیرین یک ایده‌ی جذاب و منحصر به فرد دارد. او شیوه‌ی ساخت یک موجود خارق‌العاده و جذاب را به ما آموزش می‌دهد. پس برای آموزش عدد چهار در قالب بازی و سرگرمی، با ما همراه باشید.فواید آموزش عدد چهار با آکادمی آریالند در چیست؟

انواع خمیر بازی برای پرورش خلاقیت کودکان بسیار موثر هستند. این اسباب بازی‌های محبوب هیچ قاعده و چهارچوبی را به کودکان تحمیل نمی‌کنند. به این ترتیب، آن‌ها می‌توانند به راحتی ایده‌های منحصر به فرد خود را خلق کرده و انواع مهارت‌های خود را تقویت کنند. آکادمی آریالند از این بازی موثر استفاده کرده و آموزش عدد چهار را با خمیر بازی ادغام کرده‌است. این روش آموزشی علاوه بر آموزش عدد چهار، انواع مهارت‌های کودکان همچون مهارت‌های حرکتی، ذهنی و اجتماعی را در کودکان تقویت خواهد کرد. برای مثال، کودک در ابتدای این ویدیوها با یک سوال کاربردی مواجه می‌شود. با عدد چهار چه می‌توانیم درست کنیم؟ او برای پاسخ دادن به این سوال باید به حافظه‌ی تصویری خود رجوع کرده و آن‌ها را با شکل ظاهری عدد چهار مقایسه کند. به این ترتیب، اولین گام برای آموزش این عدد برداشته می‌شود و کودک با ویژگی‌های ظاهری عدد چهار آشنا می‌شود. سپس چند ایده برای خمیر بازی بیان می‌شود. در این مرحله، کودک در مورد شیوه‌ی ساخت ایده‌های خمیر کنجکاو شده و با اشتیاق کلاس ریاضی را پیگیری می‌کند. اکنون ذهن کودک آماده است تا دست به کار شده و توانایی‌های حرکتی خود را به نمایش بگذارد. حرکت ظریف دست‌ورزی در طول ویدیو به صورت گرافیکی به نمایش گذاشته می‌شود تا به راحتی بتوانید آن‌ها را دنبال کرده و این ترفندها را به فرزند خود نیز آموزش دهید. 

شما می‌توانید از کاردستی‌های فرزند خود عکس تهیه کرده و برای سایت آریالند ارسال کنید. از این طریق، اعتماد به نفس فرزند شما نیز افزایش پیدا کرده و برای حضور در اجتماع آماده خواهد شد. به این ترتیب، با ویدیوی آموزش عدد چهار می‌توانید انواع توانایی‌های فرزند خود را ارتقا ببخشید. 


برای آموزش عدد چهار به فرزند خود به چه وسایلی نیاز داریم؟

خاله شیرین برای آموزش عدد چهار با خمیر بازی، حیوانی به اسم فلامینگو انتخاب کرده‌است. این حیوان رنگ بسیار دلفریب و زیبایی دارد که وجود آن در طبیعت بسیار نادر است، سرخابی! پس برای ساخت فلامینگو به خمیر بازی با رنگ درخشان سرخابی نیاز دارید. پاها و منقار این پرنده‌‌های مهاجر به رنگ زرد هستند. پس خمیر بازی زرد رنگ را نیز آماده کنید. اما آیا فرزند شما از اشیا خمیری که می‌سازد، راضی نیست؟ آیا می‌دانید اشکال کار کجاست؟ بافت نرم و شکل‌پذیر خمیر بازی، فشار دست غیریکنواخت کودکان را به نمایش می‌گذارد. این خمیر‌ها حتی اثر انگشت را نیز به خود جذب می‌کند. بنابراین کودکان برای ساخت آثار هنری زیبا و یکدست به ابزار جانبی نیاز دارند. شرکت آریا انواع خمیر بازی‌ها را به همراه ابزار جانبی مورد نیاز در بسته‌بندی‌های متنوع ارائه می‌کند. خاله شیرین برای آموزش عدد چهار و ساخت فلامینگو از «خمیر بازی جنگلی آریا | آموزش ساخت حیوانات»  استفاده می‌کند. این محصول چهار خمیر بازی رنگی را برای ساخت حیوانی ویژه در اختیار کودک قرار می‌دهد. به همراه این محصول یک راهنمای جامع نیز ارائه می‌شود که می‌توانید با استفاده از آن حیوان مورد نظر خود را خلق کنید. برای خرید انواع خمیر بازی می‌توانید به فروشگاه اینترنتی آریالند مراجعه کنید. از اینکه با آکادمی آریالند برای آموزش عدد چهار همراه بودید، متشکریم!

سوالات متداول

دیدگاه شما
|
دیدگاهی ثبت نشده است، اولین نفری باشید که یک دیدگاه ثبت می کند.