آموزش عدد 7
عضو ویژه سایت شوید و به شکل رایگان مشاهده کنید

درس های مرتبط

buy plan

برای دسترسی کامل به تمام ویدیوهای سایت اشتراک تهیه کنید

ارتقاء عضویت
۷ کاربرگ
۸ ویدیو
۰ داستان
۰ پادکست

توضیحات

امروز یک بچه‌ی شیطون و پرانرژی در کنار ماست. عدد هفت! انرژی عدد هفت به قدری زیاد است که همیشه دست‌های خود را بالای سر نگه‌ می‌دارد! یکی از مهم‌ترین چیزهایی که می‌توانیم با آموزش عدد هفت آن را بشماریم، روزهای هفته است. بله! با بزرگتر شدن باید روزهای هفته را نیز یاد بگیریم. خاله شیرین برای کمک به شما، همه کودکان آریالندی را به یک سرگرمی شاد و پر انرژی دعوت می‌کند. در بازی امروز، عدد هفت بازیگوش هم در کنار ما خواهد بود تا با کمک آن، یک حیوان خمیری جذاب بسازیم. برای یه روز شاد و پرهیجان آماده‌اید؟! پس با آکادمی آریالند همراه باشید.چرا آموزش عدد هفت به کودک حائز اهمیت است؟

بسیاری از والدین شمارش اعداد به فرزند خود را تا عدد پنج ادامه داده و سپس آن را متوقف می‌کنند. در واقع، آن‌ها تصور می‌کنند که ذهن کودک خردسال آن‌ها برای شمارش اعداد بیشتر آماده نبوده و نباید از آن‌ها انتظار زیادی داشت. اما متخصصان بر این باورند که آموزش اعداد به صورت متوالی به کودکان 2 الی 3 ساله نیز امکان‌پذیر است. فرقی نمی‌کند که از چه روشی برای آموزش عدد هفت و بالاتر از آن استفاده می‌کنید؛ ذهن کودک می‌تواند شمارش اعداد را به صورت ریتمیک و مدل‌سازی شده درک کند. حتی کودکان اوتیسم و آن‌هایی که دچار لکنت زبان می‌شوند نیز می‌توانند به صورت ریتمیک تا 10 بشمارند. نکته‌‌ی دیگری که در آمورش اعداد به کودکان حائز اهمیت است، رعایت توالی آن‌هاست. برای مثال، حتما برای شمارش انواع مداد رنگی، نخود، قاشق و... توالی را رعایت کرده و توجه کودک را به ترتیب اعداد جلب کنید. 

در برخی موارد امکان دارد، کودک تا شمارش عدد پنج و شش به درستی عمل کند، اما در ادامه دچار مشکل شود. در این شرایط هرگز ناامید نشده و آموزش عدد هفت را رها نکنید. در هر مرحله که کودک برای شمارش سکوت کرد، او را به شیوه‌های موثر برای ادامه‌ی شمارش تشویق کنید. در ادامه می‌توانید سرنخ‌های کوچکی برای عدد بعدی در اختیار او قرار دهید. برای پیشگیری از حواس‌پرتی و کسل شدن کودک نیز توصیه می‌شود، شیوه‌ی آموزشی خود را پس از چندی تغییر دهید. ویدیو‌های آکادمی آریالند با ارائه‌ی ایده‌های جدید در هر مرحله، اشتیاق و هیجان کودکان برای آموزش توالی اعداد را افزایش می‌دهد. در این ویدیوها از ویژگی‌های منحصر به فرد خمیر بازی استفاده شده و محیطی شاد و دلنشین برای یادگیری کودکان فراهم آمده است. شما می‌توانید برای آموزش عدد هفت و دیگر اعداد به بخش آکادمی آریالند مراجعه کرده و پس از تهیه عضویت ویژه، از امکانات این بخش استفاده کنید. تماشای ویدیوها و دیگر امکانات آکادمی آریالند برای اعضای ویژه‌ی این سامانه، رایگان خواهد بود.


برای آموزش عدد هفت به چه وسایلی نیاز داریم؟

اگر از ابتدا همراه آکادمی آریالند بوده‌ باشید، مطمئنا می‌دانید که انواع خمیر بازی و ابزار با کیفیت از وسایل مهم برای آموزش عدد هفت به فرزندتان به شمار می‌روند. احتمالا یک بسته‌ی کامل نیز برای فرزند خود مهیا کرده‌اید. اما اگر خمیرها تمام شده و ابزار جانبی دیگر قابل استفاده نیستند، می‌توانید با خرید «خمیر بازی 12 رنگ آریا مدل سطلی»، ادامه‌ی آموزش اعداد را برای فرزند خود امکان‌پذیر کنید. این محصول علاوه بر رنگ‌های متنوع خمیر بازی، یک عدد غلتک، یک عدد سرنگ شکل‌ساز، 3 عدد شابلون، دو عدد قالب و یک عدد سفره‌ی پلاستیکی را نیز در اختیار شما قرار خواهد داد. به این ترتیب، کودک شما می‌تواند روباه باهوش درون ویدیو را مرحله به مرحله خلق کرده و از آموزش عدد هفت لذت ببرد. برای خرید این محصول به صورت غیرحضوری می‌توانید به فروشگاه اینترنتی آریالند مراجعه کنید. از اینکه با آکادمی آریالند همراه بودید، متشکریم! منتظر آموزش عدد هشت باشید.

سوالات متداول

دیدگاه شما
|
دیدگاهی ثبت نشده است، اولین نفری باشید که یک دیدگاه ثبت می کند.