آموزش عدد 5
عضو ویژه سایت شوید و به شکل رایگان مشاهده کنید

درس های مرتبط

buy plan

برای دسترسی کامل به تمام ویدیوهای سایت اشتراک تهیه کنید

ارتقاء عضویت
۷ کاربرگ
۸ ویدیو
۰ داستان
۰ پادکست

توضیحات

امروز دنیای اعداد، کلی مهر و محبت برای آکادمی آریالند ارسال کرده‌است. اگر گفتید، چرا؟! شماره‌ی پنج، قلب وارونه مهمان ما شده‌است. بعد از یک جلسه‌ی طولانی با عدد پنج، ایده‌ی شیر یال و کوپال‌دار به ذهن خاله شیرین رسید. پس پنج انگشت دست‌ها را نرمش بدهید و آن‌ها را برای ساختن سلطان جنگل آماده کنید. برای آموزش عدد پنج، با آریالند همراه باشید.در ویدیوی آموزش عدد پنج آریالند چه می‌گذرد؟

ویدیوی آموزش عدد پنج از چند قسمت مختلف تشکیل شده‌ و امکانات گوناگونی را در اختیار شما و فرزندانتان قرار می‌دهد. خاله شیرین، مجری و هنرمند، در بخش اول این ویدیو توجه کودکان را به آموزش عدد پنج جلب کرده و تمرکز آن‌ها را با پرسیدن سوالاتی کاربردی افزایش می‌دهد. در واقع، زمانی که کودک سوال را می‌شنود، به آموزه‌های قبلی خود رجوع می‌کند. این فرآیند سبب می‌شود کودک متمرکز شده و با شکل ظاهری عدد پنج بیشتر آشنا شود. در مرحله‌ی بعد، تصاویر گرافیکی از حیوانات گوناگون بر روی صفحه ظاهر می‌شود که عدد پنج برای ساخت آن‌ها کاربرد دارد. کودک با تماشای این تصاویر برای ساخت کاردستی مشتاق‌تر می‌شود. او می‌خواهد هرچه زودتر الگوی عدد مورد نظر را در حیوان پیدا کرده و آموزش عدد پنج را دنبال کند. به این ترتیب، امکان پرت‌شدن حواس کودک تا پایان ویدیو به حداقل می‌رسد. 

در گام بعدی، مراحل ساخت حیوان مورد نظر آموزش داده می‌شود. حرکات دست خاله شیرین نیز با استفاده از تکنیک‌های گرافیکی بازنمایی می‌شوند تا کودکان راحت‌تر ترفندهای خمیر بازی را یاد بگیرند. برای درک بهتر این ترفندها، توصیه می‌کنیم در هنگام خمیر بازی شما نیز به فرزند خود ملحق شده و مراحل را شخصا انجام دهید. به این ترتیب، کودک با انگیزه‌ی بیشتری مراحل ساخت کاردستی را دنبال خواهد کرد. در پایان ویدیو نیز از شما خواسته می‌شود تا عکس آثار هنری فرزند خود را به آدرس Www.Aryaland.ir ارسال کنید. اما آیا از دلیل اصلی این اقدام آگاه هستید؟ ارسال عکس آثار هنری فرزندتان تاثیر به سزایی برای افزایش اعتماد به نفس او دارد. زمانی که کودک احساس مفید بودن کرده و باور کند که دیگران از تماشای آثار هنری او لذت می‌برند، اعتماد به نفس خود را تقویت خواهد کرد. به این ترتیب، با آموزش عدد پنج در قالب خمیر بازی می‌توانید مهارت‌های اجتماعی فرزند خود را نیز ارتقا ببخشید. این مرحله برای کودکان خجالتی و گوشه‌گیر بسیار کارآمد خواهد بود. فراموش نکنید که این روش در آموزش اعداد دیگر نیز تکرار می‌شود. برای مشاهده‌ی ویدیوهای آموزشی بیشتر می‌توانید به آکادمی آریالند مراجعه کنید. توجه داشته باشید که برای مشاهده‌ی ویدیوهای باید عضو ویژه سایت باشید. به این ترتیب می‌توانید از امکانات آکادمی به صورت رایگان بهره‌مند شوید.


وسایل مورد نیاز برای آموزش عدد پنج کدام است؟ 

برای ساختن یک شیر جنگل به خمیرهای رنگی مختلفی نیاز دارید. بنابراین محصولی را خریداری کنید که حداقل 6 رنگ متفاوت همچون زرد، بنفش، سفید، مشکی، نارنجی و قرمز را در اختیار شما و فرزندتان قرار می‌دهد. همچنین برای ساده‌تر شدن مراحل کاردستی به لوازم جانبی با کیفیت نیز احتیاج خواهید داشت. خاله شیرین برای آموزش عدد پنج از «سطل خمیر بازی آریا مدل آدمکی» استفاده می‌کند. این محصول متنوع‌ترین رنگ‌های خمیر بازی را در اختیار کودک قرار می‌دهد. همچنین همراه خمیر بازی، سه عدد ابزار، یک عدد غلتک و 8 عدد پنجره‌ی شکل ساز نیز ارائه می‌شود. این محصول، علاوه بر آموزش عدد پنج، برای آموزش اعضای بدن به کودکان نیز کاربرد دارد. در واقع در بسته‌بندی این محصول، جزییات دیگری همچون قطعات بدن آدمک، چهار عدد کلاه و چهار عدد کفش نیز وجود دارد. برای خرید این محصول می‌توانید به فروشگاه اینترنتی آریالند مراجعه کرده و نسبت به ثبت سفارش خود اقدام کنید. از اینکه تا آموزش عدد پنج همراه آکادمی آریالند بودید، متشکریم! منتظر آموزش اعداد بعدی باشید.

سوالات متداول

دیدگاه شما
|
دیدگاهی ثبت نشده است، اولین نفری باشید که یک دیدگاه ثبت می کند.