ارسال رایگان ارسال رایگان ارسال رایگان ارسال رایگان

درس های مرتبط

buy plan

برای دسترسی کامل به تمام ویدیوهای سایت اشتراک تهیه کنید

ارتقاء عضویت
۷ کاربرگ
۱۲ ویدیو
۰ داستان
۰ پادکست

توضیحات

تاکنون از خود پرسیده‌اید، چرا در علوم دبستان مراحل رشد گیاه به کودکان آموزش داده می‌شود؟ به نظر شما اهمیت این موضوع در چیست؟ متخصصان بر این باورند که پرورش گیاه توسط کودکان مزایای فراوانی برای رشد ذهنی، جسمی و روانی آن‌ها به همراه خواهد داشت. بنابراین امروز در آکادمی آریالند، مراحل رشد گیاه را به کودکان آموزش داده و عوامل ضروری برای رشد گیاهان را معرفی خواهیم کرد. مطمئنا دکتر جف نیز در این راه همراه ما خواهد بود تا ما را با جدیدترین متدهای آموزشی آشنا کند.


دکتر جف توانمند با کشیدن یک اهرم خیالی، کودکان را وارد دنیای خیالی خود کرده و مراحل رشد گیاه را به صورت کامل و تصویری برای آن‌ها تشریح خواهد کرد. در واقع، دنیای خیالی دکتر جف و همراهانش، ناممکن‌ها را برای فرزند شما ممکن خواهد کرد. او از این طریق به کودکان کمک می‌کند تا ساده‌تر با قوانین طبیعت ارتباط برقرار کنند. به این ترتیب، کودک مراحل رشد گیاه را به صورت دقیق و از نزدیک مشاهده خواهد کرد. این تصاویر در ذهن کودک حک شده و سال‌ها همراه او خواهد بود. بنابراین می‌توان گفت که این روش موثرتر از تشریح مراحل رشد گیاه با جملات ساده و پیچیده خواهد بود. 


مزایای این روش آموزش مراحل رشد گیاه به همین جا ختم نمی‌شود. پرورش دادن گیاه توانایی و مهارت‌های گوناگون کودکان را تقویت کرده و توانایی‌های جدیدی در آن‌ها پدید می‌آورد. همچنین تعامل با گیاهان، استرس و تنش‌های روزانه را در کودکان و حتی بزرگسالان از بین می‌برد. به این ترتیب، با دنبال کردن ویدیوی امروز آکادمی آریالند، آرامش به خانواده‌ی شما باز خواهد گشت. همچنین آموزش امروز، اعتماد به نفس کودکان را به صورت چشمگیری افزایش خواهد داد. در واقع، آن‌ها خالق یک پدیده‌ی طبیعی خواهند بود که فواید بسیاری برای دنیای پیرامون آن‌ها خواهد داشت. آن‌ها مسئول گیاه خود هستند و به همین دلیل، احساس مسئولیت‌پذیری را نیز در خود تقویت خواهند کرد. بنابراین با هوشیاری و تمرکز فراوان مراحل رشد گیاه خود را بررسی کرده و به وجود روابط علت و معلولی در دیگر پدیده‌ها نیز پی خواهند برد. به عبارت دیگر، کودکان با مشاهده‌ی نقش آب، نور و خاک در رشد گیاه در‌می‌یابند که هر پدیده‌ای در جهان به واسطه‌ی وجود عوامل گوناگون دیگر پدید آمده‌است. 


به دلیل مزایایی که بیان شد، در بخش «خودت انجامش بده!» امروز، شیوه‌ی کاشت یک گیاه ساده را نیز آموزش می‌دهیم. برای جذاب‌تر شدن این آزمایش علمی، از انواع تکنیک‌های ساخت کاردستی نیز بهره بردیم تا اشتیاق کودکان برای آشنایی با مراحل رشد گیاهان چندین برابر شود. شما می‌توانید چشم‌های متحرک، چسب ماتیکی و لوازم دیگر را به واسطه‌ی فروشگاه اینترنتی آریالند خریداری کرده و محیطی شاد و سرگرم‌کننده برای آموزش فرزند خود مهیا کنید. توصیه می‌کنیم، تمام قسمت‌های ویدیو‌ی آموزشی را به همراه فرزند خود مشاهده کرده و در هر بخش، فرزند خود را نسبت به کاشتن یک گیاه آپارتمانی ترغیب کنید. همچنین رفتن به دل طبیعت و پیک‌نیک را نیز فراموش نکنید. حضور کودکان در طبیعت، استرس آن‌ها را به میزان قابل توجهی کاهش داده و آرامش ذهنی را به او بازمی‌گرداند. به این ترتیب، کودک برای فعالیت‌های روزمره‌ی خود، انرژی بیشتری داشته و میزان یادگیری او نیز افزایش خواهد یافت. برای دنبال کردن دیگر ویدیو‌های آموزشی می‌توانید به سایت آریالند مراجعه کرده و در آن عضو شوید. استفاده از امکانات آکادمی آریالند برای اعضای ویژه رایگان خواهد بود. از اینکه تا پایان آموزش مراحل رشد گیاه همراه ما بودید، متشکریم! به امید پرورش نسلی متفکر و طبیعت دوست! 

سوالات متداول

دیدگاه شما
|
دیدگاهی ثبت نشده است، اولین نفری باشید که یک دیدگاه ثبت می کند.