کاردستی با مازیار: آموزش ساخت طوطی با لیوان یکبار مصرف
عضو ویژه سایت شوید و به شکل رایگان مشاهده کنید

کاردستی با مازیار: آموزش ساخت طوطی با لیوان یکبار مصرف

آموزش کاردستی با لیوان یکبار مصرف و گواش برای کودکان» بسیار سودمند خواهد بود. شما می‌توانید با پخش این ویدیو برای فرزند خود، احترام به طبیعت را به فرزند خود آموزش داده و انواع مهارت‌های فردی و اجتماعی را در او تقویت کنید.


درس های مرتبط این هفته

buy plan

برای دسترسی کامل به تمام ویدیوهای سایت اشتراک تهیه کنید

خرید اشتراک

توضیحات

والدین امروز، بیایید به خاطرات خوش دوران کودکی سفر کنیم. به یک بعد از ظهر گرم تابستانی که به تازگی از خواب بیدار شده‌ایم. با هیجان تلویزیون را روشن می‌کنیم و با دقت به تماشای آن می‌نشینیم. عمو فیضی با کلی کاغذ رنگی، چسب و قیچی پشت میز نشسته است تا مراحل ساخت یک کاردستی ساده و رنگارنگ را به ما آموزش دهد. خاطره‌ی عجیب و جذابی است، مگر نه؟ کودکان امروزی نیز علاقه‌ی زیادی به ساخت کاردستی دارند. مربیان و معلمان نیز از این علاقه‌ی کودکان در راستای آموزش انواع مفاهیم اولیه به کودکان بهره می‌برند. شما نیز می‌توانید ویدیوهای آریالند آکادمی را برای فرزند خود پخش کرده و از ایده‌های عمو مازیار برای ساخت کاردستی استفاده کنید. این ویدیوها برخلاف آموزش‌های عمو فیضی به عقب بازمی‌گردند و کودک مراحل ساخت کاردستی را از دست نخواهد داد. اما به نظر شما، «آموزش کاردستی با لیوان یکبار مصرف و گواش برای کودکان» چه فوایدی را برای آن‌ها به همراه دارد؟ بیش از هر چیز توجه داشته باشید که «آموزش کاردستی با لیوان یکبار مصرف و گواش برای کودکان» شجاعت و جسارت کودکان برای بیان ایده‌های جدید را تقویت می‌کند. در واقع، زمانی که کودکان خود را در موقعیت آزمون و خطا می‌بینند،  از نتیجه‌ی اشتباه نمی‌ترسند. آن‌ها در طول تماشای ویدیوهای آکادمی خلاقیت و هنر در می‌یابند که ایده‌های جدید و نوین ارزشمند هستند. بنابراین برای ساخت ایده‌ها باید شجاعت داشته و به هر روشی آن‌ها را خلق کرد. تفاوتی ندارد که نتیجه‌ی «آموزش کاردستی با لیوان یکبار مصرف و گواش برای کودکان» چه شکلی می‌شود، بلکه مهم آن است که در نهایت یک طوطی رنگارنگ خلق کنند. 


در مرحله‌ی بعدی «آموزش کاردستی با لیوان یکبار مصرف و گواش برای کودکان»، آن‌ها در می‌یابند که تمام اشیا اطراف آن‌ها کاربرد مشخصی دارند و حائز اهمیت است. بنابراین دید آن‌ها نسبت به مواد دورریختنی تغییر می‌کند. برای مثال، آن‌ها به سادگی می‌توانند در خیالات خود، بطری نوشابه را شبیه کدو تنبل تصور کنند. سپس از قوه‌ی ابتکار خود بهره برده و جزییات دقیق این تصویر ذهنی را خلق کنند. در ادامه، دست به کار شده و با وسایل لازم، ایده‌ی خود را به دنیای واقعی وارد کنند. شما می‌توانید در سایت هنر در خانه، انواع ایده‌های جدید برای «آموزش کاردستی با لیوان یکبار مصرف و گواش برای کودکان» را مشاهده کرده و اشتیاق آن‌ها برای بازیافت کردن را افزایش دهید.


توجه داشته باشید که «آموزش کاردستی با لیوان یکبار مصرف و گواش برای کودکان» مهارت اجتماعی کودکان را نیز تقویت خواهد کرد. می‌پرسید چگونه؟ زمانی که کودک نتیجه‌ی تفکر و تلاش‌های خود را در قالب یک شی زیبا و رنگارنگ مشاهده می‌کند، به توانایی‌های خود اطمینان خواهد کرد. این احساس اطمینان، اعتماد به نفس کودک را به صورت موثری تقویت خواهد کرد. بنابراین «آموزش کاردستی با لیوان یکبار مصرف و گواش برای کودکان» نه تنها مهارت‌های حرکتی کودک را تقویت خواهد کرد، بلکه او را برای حضور موثر در اجتماع نیز آماده می‌کند. 


همچنین روشی مازیار برای «آموزش کاردستی با لیوان یکبار مصرف و گواش برای کودکان» به کار می‌گیرد، مختص ساخت طوطی نخواهد بود. بلکه شما می‌توانید از ایده‌ی اولیه‌ی این کاردستی استفاده کرده و با استفاده از خلاقیت خود و فرزندتان، موجودات دیگری را نیز بسازید. مطمئنا لذت «آموزش کاردستی با لیوان یکبار مصرف و گواش برای کودکان» با یک فعالیت هنری و سرگرم‌کننده‌ی دیگر همچون رنگ‌آمیزی تکمیل می‌شود. در واقع در روند ساخت کاردستی امروز از ابزار رنگ‌آمیزی همچون گواش استفاده می‌شود. فرزند شما می‌تواند از گواش خود برای رنگ‌آمیزی کاربرگ‌های آکادمی نیز استفاده کرده و دقایق لذت‌بخشی را تجربه کند. شما می‌توانید طرح‌های رنگ‌آمیزی متنوع را از آکادمی دانلود کرده و آن را در ابعاد مورد نظر خود چاپ کنید. 


برای دانلود رنگ آمیزی طوطی، اینجا کلیک کنید.


فراموش نکنید که برای دانلود کاربرگ‌ها و تماشای رایگان ویدیوهای آموزشی باید نسبت به عضویت در سایت آریالند اقدام کنید. اعضای ویژه‌ی این سامانه می‌توانند به صورت رایگان و نامحدود از خدمات آموزشی آکادمی آریالند بهره‌مند شوند. همچنین شما می‌توانید دیدگاه خود در مورد ویدیوی «آموزش کاردستی با لیوان یکبار مصرف و گواش برای کودکان» را در قسمت نظرات با ما و دیگر دوستان آریالندی در میان بگذارید. با ارسال نظرات و پیشنهادات خود می‌توانید گام موثری در راستای آموزش و پرورش کودکان نسل آینده بردارید. از اینکه تا پایان «آموزش کاردستی با لیوان یکبار مصرف و گواش برای کودکان» همراه ما و مازیار بودید، متشکریم! منتظر ویدیوهای بعدی با موضوع ساخت کاردستی باشید. به امید دیدار شما در هفته‌ی یازدهم آکادمی!

مشاهده بیشتر

دیدگاه شما
|
دیدگاهی ثبت نشده است، اولین نفری باشید که یک دیدگاه ثبت می کند.