ارسال رایگان ارسال رایگان ارسال رایگان ارسال رایگان
حیوانات چطور از بچه هایشان محافظت می کنند
عضو ویژه سایت شوید و به شکل رایگان مشاهده کنید

حیوانات چطور از بچه هایشان محافظت می کنند


درس های مرتبط

buy plan

برای دسترسی کامل به تمام ویدیوهای سایت اشتراک تهیه کنید

ارتقاء عضویت
۷ کاربرگ
۱۲ ویدیو
۰ داستان
۰ پادکست

توضیحات

«همیشه سوال بپرسید و همیشه شگفت زده شید!» این عبارت، شعار دکتر جف در آکادمی علوم آریالند بوده و هست. پس اگر کودک خردسالتان شما را با سوالات فراوان د در مورد پدیده‌های علمی شگفت زده کرد، ویدیو‌های آکادمی آریالند بهترین پاسخ را در اختیار شما قرار خواهد داد. نحوه‌ی نگهداری جانوران از فرزندشان یکی از متداول‌ترین مسائلی است که کودکان در سنین خردسالی با آن مواجه می‌شوند. در واقع، ذهن کودک با بچه‌های دیگر جانوران همذا‌ت‌پنداری می‌کند. به همین دلیل است که کودک همواره نگران سلامتی بچه‌ی جانوران بوده و تمایل دارد، احساس امنیت و عواطفی را که خود از جانب والدین دریافت می‌کند به بچه‌ی جانوران نیز منتقل کند. به همین دلیل آموزش نحوه‌ی نگهداری جانوران از فرزندشان می‌تواند تا حد زیادی از نگرانی کودکان کاسته و خانواده‌ی جانوران را به آن‌ها معرفی کند. 


امروز دکتر جف و همراهنش به مرکز نگهداری از حیوانات آسیب‌دیده رفته‌اند تا از خانواده‌ی برخی از جانوران بازدید کنند. با تماشای این ویدیو کودک در می‌یابد که اکثر حیوانات به صورت خانوادگی زندگی می‌کنند. او با نحوه‌ی نگهداری جانوران از فرزندشان آشنا شده و به صورت عملی مشاهد می‌کند که چگونه حیوانات به فرزندان خود برای رشد و بقا کمک خواهند کرد. همچنین نحوه‌ی نگهداری جانوران از فرزندانشان بسیار متنوع است. برای مثال، بچه‌های هر حیوان با توجه به ویژگی‌های فیزیکی خود، به روش منحصر به فردی اعلام گرسنگی می‌کنند. جوجه‌‌ی پرندگان دهان خود را برای اعلام گرسنگی باز می‌کنند، بچه کانگورو به درون کیسه‌ی مادر می‌خزد و... . به این ترتیب، کودک ضمن آشنایی با نحوه‌ی نگهداری جانوران از فرزندانشان، با معنای واقعی حمایت و محبت نیز آشنا می‌شود. در واقع، زمانی که کودک حمایت حیوانات از فرزندانشان را مشاهده می‌کنند، نسبت به علاقه‌ی والدین خود نیز ایمان پیدا می‌کند. او در می‌یابد که تمام فعالیت‌های روزمره‌ی مادر و پدرش در راستای محافظت و نگهداری از او خواهد بود. به این ترتیب، استرس کودک نیز کاهش یافته و آرامش بیشتری را در خانه احساس خواهد کرد. 

در قسمت «خودت انجامش بده!» نیز الی‌آی‌جی و الیویا از روش ساخت کاردستی استفاده کرده و یکی از بامزه‌ترین ویژگی‌های حیوانات اهلی را بازسازی می‌کنند. در واقع، این وسیله‌ی ساده به آموزش نحوه‌ی نگهداری جانوران از فرزندشان کمک شایانی خواهد کرد. کودک شما برای ساخت این کاردستی به تجهیزات بسیار ساده‌ای همچون کاغذ رنگی، قیچی پلاستیکی، ماژیک و مداد رنگی احتیاج خواهد داشت. شما می‌توانید تمام این وسایل را در فروشگاه اینترنتی آریالند مشاهده کرده و سپس نسبت به ثبت سفارش خود اقدام کنید. همچنین توصیه می‌کنیم در طول انجام این بخش، به فرزند خود ملحق شده و اوقات بسیار دلپذیر و شادی را در کنار او سپری کنید. به این ترتیب، کودک حمایت شما را به صورت تمام و کمال دریافت کرده و خود باوری و اعتماد به نفس خود را افزایش خواهد داد. 


همانطور که مشاهده کردید، ویدیوهای آکادمی علوم آریالند مطابق با مدرن‌ترین روش‌های آموزشی طراحی شده و از قسمت‌های کاربردی و مشخصی تشکیل می‌شوند. شما می‌توانید برای بهره‌مندی از تمام بخش‌های ویدیوهای آموزشی، نسبت به ثبت نام در سایت آریالند اقدام کنید. اعضای ویژه‌ی آریالند می‌توانند به صورت رایگان از امکانات سایت استفاده کرده و از مزایای آن‌ها بهره‌مند شوند. برای اطلاعات بیشتر به بخش آکادمی آریالند مراجعه کرده و ویژگی‌های هر بخش را مطالعه کنید. همچنین منتظر ویدیو‌های آموزشی دیگر در در بخش علوم، ریاضی، قصه و کاربرگ باشید. از اینکه تا پایان آموزش امروز در مورد نحوه‌ی نگهداری جانوران از فرزندشان همراه ما بودید، متشکریم! به امید دیدار!

سوالات متداول

دیدگاه شما
|
دیدگاهی ثبت نشده است، اولین نفری باشید که یک دیدگاه ثبت می کند.