معرفی شغل: باغبان
عضو ویژه سایت شوید و به شکل رایگان مشاهده کنید

معرفی شغل: باغبان

معرفی شغل باغبانی برای کودکان» بسیار جذاب و دلنشین است. این فعالیت گروهی انواع مهارت‌های ذهنی، حرکتی و اجتماعی کودکان را تقویت کرده و احترام به محیط زیست را به آن‌ها آموزش می‌دهد.


درس های مرتبط این هفته

buy plan

برای دسترسی کامل به تمام ویدیوهای سایت اشتراک تهیه کنید

خرید اشتراک

توضیحات

در بخش معرفی مشاغل به «معرفی شغل باغبانی برای کودکان» رسیدیم. آشنایی کودکان با این فعالیت ارزشمند مزایای بسیاری برای آن‌ها به همراه دارد. اما اکثر والدین از «معرفی شغل باغبانی برای کودکان» خود غافل می‌شوند، زیرا این شغل را بیهوده و ناچیز می‌پندارند. دیدگاه شما نسبت به شغل باغبانی چیست؟ متاسفانه بسیاری از افراد جامعه‌ی ما، باغبانی و کشاورزی را شغلی کم‌درآمد و بی‌اهمیت تلقی می‌کنند. اما واقعیت چیز دیگری است. کشاورزان و باغبان‌ها افراد بسیار سخت‌کوش و تلاشگری هستند که از رفاه نسبی خوبی نیز بهره‌مند می‌شوند. با «معرفی شغل باغبانی برای کودکان» در آریالند آکادمی قصد داریم، ویژگی‌های یک باغبان موفق را به کودکان آموزش داده و مهارت‌های گوناگون آن‌ها را تقویت کنیم.


در واقع، بسیاری از ویدیوهای آکادمی مهارت به معرفی مشاغل اختصاص دارد. این ویدیوها ضمن آشنایی کودکان با فعالیت‌های گوناگون، انواع مهارت‌های آن‌ها را نیز تقویت می‌کند. در این ویدیو، خاله ریحان از انواع تکنیک‌های تصویری و نمایشی بهره برده و «معرفی شغل باغبانی برای کودکان» را برای شما والدین و مربیان گرامی تسهیل می‌کند. در واقع، کودکان عاشق کاردستی‌های خاله ریحان می‌شوند. آن‌ها در مورد کاربرد این اشیا مقوایی و جذاب نیز کنجکاو شده و با تمرکز بیشتری ویدیوی «معرفی شغل باغبانی برای کودکان» را تماشا می‌کنند. به این ترتیب، با انواع فعالیت‌های باغبانی آشنا می‌شوند. همچنین «معرفی شغل باغبانی برای کودکان» به سبک خاله ریحان سبب می‌شود، آن‌ها اهمیت این شغل حیاتی را بهتر درک کنند. از دیگر مزایای «معرفی شغل باغبانی برای کودکان» می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:


  • اشتهای کودکان برای تغذیه از میوه‌ها و سبزیجات افزایش می‌یابد.
  • با «معرفی شغل باغبانی برای کودکان» استرس روزمره‌ی فرزند خود را کاهش دهید.

  • حفظ و نگهداری از گیاهان بستر مناسب برای آموزش احترام به محیط زیست را برای شما فراهم می‌کند. 
  • ضمن «معرفی شغل باغبانی برای کودکان» آن‌ها با اهمیت منابع آبی نیز آشنا می‌شوند. 

  • «معرفی شغل باغبانی برای کودکان» یک فعالیت گروهی است. بنابراین باغبانی روحیه‌ی کار تیمی را نیز تقویت خواهد کرد.
  • کودکان در طول کاشت گیاهان و آشنایی با حرفه‌ی باغبانی می‌توانند حاصل دسترنج خود در چند روز مشاهده کنند. این امر سبب می‌شود اعتماد به نفس کودکان تقویت شده و برای حضور موثر در اجتماع آماده باشند.

  • پرورش گیاهان یک فعالیت خلاقانه و مفید محسوب می‌شود. «معرفی شغل باغبانی برای کودکان» به شما کمک می‌کند تا مهارت کارآفرینی را به فرزند خود آموزش داده و خلاقیت او را تقویت کنید.

شما می‌توانید مزایای باغبانی را به صورت مشروح در تصویر زندگی بخوانید. اگرچه مشاهده‌ی ویدیوی «معرفی شغل باغبانی برای کودکان» به تنهایی فواید بالا را برای آن‌ها به همراه دارد، اما با انجام کاربرگ‌های آکادمی می‌توانید تاثیرات بیشتری در ذهن فرزند خود ایجاد کنید. این تمرینات بر نکات آموزشی ویدیوها تاکید کرده و تاثیرات خدمات آموزشی را چندین برابر می‌کند. شما می‌توانید کاربرگ رنگ‌آمیزی خوک باغبان را از اینجا دانلود کنید.


اعضای ویژه‌ی آریالند می‌توانند به صورت کاملا رایگان از خدمات آموزشی آکادمی بهره‌مند شوند. شما نیز می‌توانید با عضویت در این سامانه به خانواده‌ی بزرگ آریالند ملحق شده و امکانات لازم برای پرورش کودکی شاد و خلاق را در اختیار داشته باشید. از اینکه تا پایان «معرفی شغل باغبانی برای کودکان» همراه ما بودید، متشکریم! شما می‌توانید با ارائه‌ی نظرات و پیشنهادات خود، تیم سازنده‌ی آکادمی را در ساخت محتوای کارآمدتر راهنمایی کنید. در هفته‌های آینده با ویدیوهای بیشتر در آکادمی مهارت همراه شما خواهیم بود. تا دیدار مجدد شما و فرزند دلبندتان، بدرود!

مشاهده بیشتر

دیدگاه شما
|
دیدگاهی ثبت نشده است، اولین نفری باشید که یک دیدگاه ثبت می کند.