قصه با ریحان: قصه‌ی پینوکیو قسمت دوم
عضو سایت شوید و به شکل رایگان مشاهده کنید یا وارد حساب کاربری خود شوید

قصه با ریحان: قصه‌ی پینوکیو قسمت دوم

در قسمت دوم «داستان پینوکیو آموزش پاداش کار خوب و یاری رسانی به کودکان» در دسترس شما قرار می‌گیرد. در این قسمت، علاوه بر یاری رسانی، مهارت‌های دوست یابی نیز به کودک آموزش داده می‌شود. پس از تماشای این قسمت، شما می‌توانید داستان خاله ریحان را با نقاشی و کاردستی برای فرزند خود بازسازی کنید.


درس های مرتبط این هفته

buy plan

برای دسترسی کامل به تمام ویدیوهای سایت اشتراک تهیه کنید

خرید اشتراک

توضیحات

مدرسه اولین اجتماع بزرگی است که کودک در آن قدم می‌گذارد. تنها ماندن کودک در دورهمی‌های مدرسه می‌تواند صدمات جبران ناپذیری را به سلامت روان او وارد کند. به همین دلیل است که متخصصان توصیه می‌کنند مهارت‌های دوستیابی را به از سنین خردسالی به فرزندان خود آموزش دهید. بیان «داستان پینوکیو آموزش پاداش کار خوب و یاری رسانی به کودکان» را برای شما میسر می‌کند و نکته‌ی مهمی را به کودکان آموزش می‌دهد. اینکه برای جلب محبت دیگران باید شخصیتی مثبت، یاری دهنده و خوش رو داشته باشند. بنابراین کودکان ضمن مشاهده‌ی «داستان پینوکیو آموزش پاداش کار خوب و یاری رسانی به کودکان»، مهارت‌های دوست‌یابی را به خوبی آموزش خواهند دید. 


همانطور که خاله ریحان در آریالند آکادمی شرح می‌دهد، پینوکیو با یاری رسانی، پدر ژپتو را از شکم نهنگ بیرون آورده و نجات می‌دهد. به این ترتیب، مهر پینوکیو در دل او چندین برابر می‌شود. مطمئنا پینوکیو در این شرایط احساسات درونی مثبتی را تجربه کرده‌است. به این ترتیب می‌توان گفت شرح «داستان پینوکیو آموزش پاداش کار خوب و یاری رسانی به کودکان» را ممکن کرده و مزایای فراوانی برای سلامت روان کودکان به همراه خواهد داشت. صفحه‌ی تخصصی مصاحب فواید تقویت مهارت‌های یاری رسانی و دوست یابی را در موارد زیر خلاصه می‌کند:

  • پیشگیری از تمایل کودکان برای انزواطلبی
  • متعادل‌سازی هیجانات کودک برای دوست‌یابی 
  • آموزش مفاهیم ابتدایی در قالب روابط دوستانه
  • کمک به درک افکار و احساسات دیگران
  • افزایش اعتماد به نفس 
  • 

از آنجایی که ویدیوهای آکادمی ادبیات با هدف آموزش نکات اخلاقی و بنیادین به کودکان 3 الی 7 سال تهیه می‌شوند، شما می‌توانید با پخش «داستان پینوکیو آموزش پاداش کار خوب و یاری رسانی به کودکان» را ممکن کرده و از مزایای مهارت‌های یاری رسانی و دوستیابی برای فرزند خود بهره‌مند شوید. برای درک بهتر اهمیت «داستان پینوکیو آموزش پاداش کار خوب و یاری رسانی به کودکان»، کافی است رفتار کودک خود را قبل و بعد از مشاهده‌ی این قسمت تحت نظر بگیرید. مطمئنا با تماشای قسمت دوم داستان پینوکیو، کودک شما علاقه‌ی بیشتری به کمک کردن در کارهای منزل از خود نشان می‌دهد. او سعی دارد انجام کارهای خوب را امتحان کرده و نتایج عاطفی آن را تجربه کند. این تلاش کودکان سزاوار پاداش است. بنابراین محبت‌کردن را از فرزند خود دریغ نکنید. «داستان پینوکیو آموزش پاداش کار خوب و یاری رسانی به کودکان» را به همراه تعدادی کاربرگ تکمیل می‌کند. شما می‌توانید برای بهره‌مند شدن از ویژگی‌های منحصر به فرد این تمرینات، به صفحه‌ی کاربرگ‌های آکادمی مراجعه کرده و فضیلت‌های اخلاقی کودک خود را تقویت کنید. این کاربرگ در موضوعات متفاوت در دسترس شما خواهد بود. 


برای دانلود کاربرگ قدردانی با شیشه مربا، اینجا کلیک کنید.


همانطور که تماشای «داستان پینوکیو آموزش پاداش کار خوب و یاری رسانی به کودکان» در آکادمی آریالند به صورت رایگان امکان‌پذیر است، کاربرگ‌ها نیز به صورت رایگان در دسترس شما قرار خواهد گرفت. البته برای دسترسی به تمامی امکانات آکادمی باید به عضویت سایت آریالند در بیاید. با تکمیل فرم ثبت‌نام به مهمان ویژه‌ی آریالند تبدیل شده و به صورت نامحدود از امکانات آکادمی بهره‌مند می‌شوید. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌تواند با پشتیبانی آریالند تماس بگیرید. از اینکه تا پایان «داستان پینوکیو آموزش پاداش کار خوب و یاری رسانی به کودکان» همراه ما بودید، متشکریم!

مشاهده بیشتر

دیدگاه شما
|
دیدگاهی ثبت نشده است، اولین نفری باشید که یک دیدگاه ثبت می کند.