ارسال رایگان ارسال رایگان ارسال رایگان ارسال رایگان

درس های مرتبط

buy plan

برای دسترسی کامل به تمام ویدیوهای سایت اشتراک تهیه کنید

ارتقاء عضویت
۷ کاربرگ
۱۲ ویدیو
۰ داستان
۰ پادکست

توضیحات

تصور کنید در یک روز تعطیل همراه با فرزند خود به باغ وحش رفته‌اید و فرزند شما با هزاران سوال در مورد جانوران و غذای حیوانات به خانه بازگشته است. برای مثال، چرا حیوانات غذا می‌خورند؟ آیا جانوران نیز آب می‌نوشند؟ امروز آکادمی آریالند به منظور پیدا کردن پاسخ‌های صحیح و اصولی در مورد غذای حیوانات، یک ویدیوی آموزشی برای شما ارائه می‌دهد. در این ویدئوی آموزشی، دکتر جف و همراهانش به یک مرکز نگهداری از حیوانات آسیب‌دیده سر می‌زنند. این بازدید علمی می‌تواند، آموزش غذای حیوانات به کودکان را برای شما آسان‌تر کند. زیرا کودک با انواع حیوانات همچون پرندگان، خزندگان، آبزیان و... آشنا شده و شیوه‌ی غذا خوردن آن‌ها را با دقت مشاهده می‌کند. به این ترتیب، فرزند شما با یک دنیای اعجاب انگیز و جدید آشنا خواهد شد که اطلاعات فراوانی به او ارائه خواهد کرد. برای مثال، کودک با انواع حیوانات گیاه‌خوار آشنا می‌شود. اندام‌های دهانی یا زبان آن‌ها را از نزدیک مشاهده می‌کند. همچنین با حیوانات وحشی و گوشت‌خوار نیز آشنا شده و خصوصیات بارز آن‌ها را آموزش می‌بیند. در واقع، پس از تمام شدن ویدیو‌ی آموزشی امروز، کودک به راحتی می‌تواند غذای حیوانات گوناگون را به درستی تشخیص داده و آن را حدس بزند. 


اما تاکنون از خود پرسیده‌اید که آموزش غذای حیوانات به کودکان چه مزایایی برای او می‌تواند داشته باشد؟ اکثر افرادی که در کنار فرزند خود از یک حیوان خانگی نیز نگهداری می‌کنند، با مزایای آشنایی کودکان با حیوانات اهلی آشنا هستند. این موجودات بانمک و مهربان، در کودکان احساس مثبتی ایجاد می‌کنند که منجر به افزایش عزت نفس آن‌ها خواهد شد. همچنین ضمن آموزش غذای حیوانات به کودکان، احساس مسولیت‌پذیری در آن‌ها افزایش یافته و کودکان سعی در سیر کردن موجودات زنده‌ی اطراف خود دارند. همچنین حیوانات احساس طبیعت‌دوستی را به میزان چشمگیری در کودکان افزایش می‌دهند. به همین دلایل، متخصصان توصیه می‌کنند، کودکان خود را در سنین خردسالی با طبیعت آشنایی داده و انواع گیاهان، جانوران و موجودات زنده را به او معرفی کنید. 


همانطور که می‌دانید، ویدیو‌های آموزشی آکادمی علوم از چندین بخش متنوع تشکیل شده‌است. یکی از محبوب‌ترین این بخش‌ها، «خودت انجامش بده!» نام دارد. در این بخش، ال‌آی‌جی و الیویا شیوه‌ی انجام آزمایش‌های علمی را به کودکان آموزش می‌دهند. به این ترتیب، آموزش به یک سرگرمی جذاب و سازنده تبدیل شده که امکان تجربه‌ کردن را در اختیار کودکان قرار می‌دهد. در ویدیوی امروز نیز از تکنیک ساخت کاردستی استفاده شده و فرزند شما می‌تواند با مراحل ساخت لانه‌ی پرندگان آشنا شود. همچنین او می‌تواند نوع دانه‌های مورد علاقه‌ی پرندگان را نیز مورد آزمایش قرار دهد. به این ترتیب، ضمن آموزش غذای حیوانات در قالب یک بازی سرگرم‌کننده، نکات کلیدی نیز در ذهن کودک نهادینه‌ خواهد شد.


شما می‌توانید از انواع بازی های فکری رومیزی و ساختنی نیز بهره گرفته و آموزش غذای حیوانات به کودکان را تکمیل کنید. برای مثال، می‌توانید از انواع لگو اسباب بازی، پازل، فلش کارت و... استفاده کرده و مثال‌‌های بیشتری در زمینه‌ی  آموزش غذای حیوانات در اختیار فرزند خود قرار دهید. یکی از محبوب‌ترین بازی‌های فکری با موضوع غذای حیوانات، «بازی فکری تیزبین بازیتا» نام دارد. برای آشنایی بیشتر با این محصول می‌توانید به فروشگاه اینترنتی آریالند مراجعه کرده و سپس نسبت به ثبت سفارش خود اقدام کنید. به این ترتیب کودک می‌تواند اطلاعات خود در مورد غذای حیوانات را برای دفعات مکرر مورد آزمایش قرار داده و تمرین کند. شما نیز می‌توانید روش‌های موثر خود برای آموزش مفاهیم ابتدایی به کودکان را برای ما ارسال کنید. به این ترتیب، ما آریالندی‌های می‌توانیم برای پرورش نسلی شاد، دانا و قدرتمند به یکدیگر یاری برسانیم. از اینکه تا پایان با ما آکادمی آریالند همراه بودید، متشکریم! با ویدیو‌های آموزشی بیشتری در خدمت شما خواهیم بود.

سوالات متداول

دیدگاه شما
|
دیدگاهی ثبت نشده است، اولین نفری باشید که یک دیدگاه ثبت می کند.